Naujienos

CONFIDENTUS partneris, investicinės bankininkystės ekspertas Kristupas Kukarskas šiandien pristatė savo pranešimą Vilniaus konferencijų centras metinėje Finansų direktorių konferencijoje. Kristupas pasidalino savo įžvalgomis daugeliui įmonių vadovų ir verslo savininkų aktualia tema: kaip nustatoma verslo vertė, kaip perkamą verslą vertina pirkėjai ir galiausiai kokiais būdais savo įmonės vertę padidinti, kartais išnaudojant tam netikėtas aplinkybes ar progas. Kartu jis pristatė konferencijos auditorijai CONFIDENTUS kartu su partneriais #Prudentia ir #Nasdaq įgyvendinamą projektą – vertingiausių įmonių Baltijos šalyse #BalticTop30 iniciatyvą.

Plačiau...

Šiandien paskelbtas 30 vertingiausių įmonių Baltijos šalyse sąrašas, kurį sudarant dalyvavo ir CONFIDENTUS ekspertai.

Plačiau...

„M&A WORLDWIDE" Agrokultūros, maisto ir gėrimų industrijos darbo grupės, kurios narys yra „CONFIDENTUS" partneris Kristupas Kukarskas, parengta rinkos apžvalga.

Plačiau...

„CONFIDENTUS“ konsultavo e. komercijos grupę „Verkter“, pritraukiant investicijas iš privataus kapitalo fondų valdytojos „BaltCap“. Investicijos lėšos bus skirtos plėtrai užsienio šalyse ir IT sistemų vystymui.

Plačiau...

Įspūdžio dovanų grupė „Emoti Group“, valdanti Lietuvoje (laisvalaikiodovanos.lt), Latvijoje (davanuserviss.lv), Estijoje (kingitus.ee), Suomijoje (elamyslahjat.fi) ir Lenkijoje (wyjatkowyprezent.pl), įsigijo internetinę viešbučių ir SPA rezervacijų bendrovę „NoriuNoriuNoriu“.

Plačiau...

Sparčiai augantis interneto svetainių talpinimo verslas „Miss Group“ įsigijo 100% UAB „Interneto vizija“, kurios būstinė yra Vilniuje, įskaitant jos dukterinę įmonę UAB „Rakrėjus“. „Interneto vizija“ ir „Rakrėjus“ pardavėjams šiame sandoryje patarė „CONFIDENTUS“.

Plačiau...

CONFIDENTUS kartu su tarptautiniais partneriais Prudentia ir Nasdaq Riga kviečia į „TOP101 Debate“ Baltijos šalių konferenciją tema „Translating Technologies into Business Value“ jau lapkričio 25 d., 13 val. on-line formatu.

Plačiau...

Apžvalgoje didelis dėmesys skiriamas hostingo paslaugų sektoriui. Kartu apžvelgiamas skaitmeninių transformacijų sektorius ir diskutuojama investicinio kapitalo įtaka šio sektoriaus augimui. Apžvalgoje aptariamos šiuo metu dinamiškiausios šalys M&A srityje: Lenkija ir Jungtinė Karalystė.

Plačiau...

Pasaulinėje mėsos industrijoje išryskėjo mėsos pakaitalų rinkos augimas, turintis neabėjotiną potencialą įtakoti eamą mėsos vertės grandinę.

Plačiau...

Pastebime naują tendenciją, kad nekilnojamojo turto ir kitiems projektams finansuoti dažnai reikalingi alternatyvūs finansavimo šaltiniai. Obligacijos yra viena iš alternatyvų.

Plačiau...

Apžvelgiami aktualūs sektoriaus klausimai, interviu su „Advance Sim“ valdybos nariu Massimo Grosso, taip pat „Cypress“ įkūrėjo Fabio Matsui požiūris į investicines galimybes sparčiai augančioje Brazilijos ekonomikoje.

Plačiau...

2018 m. balandžio 4-5 dienomis CONFIDENTUS partneriai dalyvavo 30-ajame M&A WORLDWIDE tinklo narių susitikime Lisabonoje (Portugalija). Konferencijoje susitiko virš 200 verslo atstovų tarp kurių 103 M&A WORLDWIDE tinklo nariai iš 40 šalių.

Plačiau...

M&A WORLDWIDE pristato IT, programinės įrangos ir technologijų plėtros apžvalgą.

Plačiau...

Į lietuviško kapitalo internetinės prekybos UAB „Furniture1“ investuoja Švedijos bendrovė „Bygghemma Group First“.

Plačiau...

M&A WORLDWIDE pristato IT sektoriaus apžvalgą.

Plačiau...

M&A WORLDWIDE pristato automobilių sektoriaus plėtros Vokietijoje, JAV, Italijoje ir Lenkijoje apžvalgą bei naujienas iš Pietų Korėjos, Kinijos, JAV ir Indijos rinkų.

Plačiau...

2018 m. balandį CONFIDENTUS partneriai dalyvavo M&A WORLDWIDE tinklo narių susitikime Amsterdame (Olandija). Konferencijoje susitiko virš 100 susijungimų ir įsigijimų (angl. M&A) ekspertų iš Europos, JAV, Kinijos, Indijos bei Viduriniųjų Rytų regiono.

Plačiau...

2017 m. spalį CONFIDENTUS partneriai dalyvavo M&A WORLDWIDE tinklo narių susitikime Barselonoje (Ispanija). Konferencijos dalyviams buvo pristatytos trys IT kompanijos iš trijų skirtingų šalių. Dauiau apie jas - M&A WORLDWIDE parengtoje apžvalgoje.

Plačiau...

2017 m. spalį CONFIDENTUS partneriai dalyvavo M&A WORLDWIDE tinklo narių susitikime Barselonoje (Ispanija). Konferencijoje susitiko Plačiau... nei 80 susijungimų ir įsigijimų (angl. M&A) ekspertų iš 35 šalių, prisistatė keliolika finansų ir pramonės investuotojų, ieškančių įdomių investicijų ir įsigijimo galimybių.

Plačiau...

M&A WORLDWIDE tinko nariai nuolat dalinasi informacija apie susijungimų ir įsigijimų procesus skirtingose pramonės šakose ir sektoriuose. Šį kartą M&A WORLDWIDE pristato agrokultoros, maisto ir gėrimų sektoriaus apžvalgą.

Plačiau...

Antrus metus iš eilės CONFIDENTUS suteiktas „ACQ Global Awards“ kokybės įvertinimas už 2017 metų veiklą Lietuvoje, įmonių finansų, susijungimų ir įsigijimų paslaugų kategorijoje.

Plačiau...