M&A WORLDWIDE

Apžvelgiami aktualūs sektoriaus klausimai, interviu su „Advance Sim“ valdybos nariu Massimo Grosso, taip pat „Cypress“ įkūrėjo Fabio Matsui požiūris į investicines galimybes sparčiai augančioje Brazilijos ekonomikoje.

Plačiau...
M&A WORLDWIDE

2018 m. balandžio 4-5 dienomis CONFIDENTUS partneriai dalyvavo 30-ajame M&A WORLDWIDE tinklo narių susitikime Lisabonoje (Portugalija). Konferencijoje susitiko virš 200 verslo atstovų tarp kurių 103 M&A WORLDWIDE tinklo nariai iš 40 šalių.

Plačiau...
M&A WORLDWIDE

M&A WORLDWIDE pristato IT, programinės įrangos ir technologijų plėtros apžvalgą.

Plačiau...
furniture1

Į lietuviško kapitalo internetinės prekybos UAB „Furniture1“ investuoja Švedijos bendrovė „Bygghemma Group First“.

Plačiau...
M&A WORLDWIDE

M&A WORLDWIDE pristato IT sektoriaus apžvalgą.

Plačiau...
M&A WORLDWIDE

M&A WORLDWIDE pristato automobilių sektoriaus plėtros Vokietijoje, JAV, Italijoje ir Lenkijoje apžvalgą bei naujienas iš Pietų Korėjos, Kinijos, JAV ir Indijos rinkų.

Plačiau...
M&A WORLDWIDE

2018 m. balandį CONFIDENTUS partneriai dalyvavo M&A WORLDWIDE tinklo narių susitikime Amsterdame (Olandija). Konferencijoje susitiko virš 100 susijungimų ir įsigijimų (angl. M&A) ekspertų iš Europos, JAV, Kinijos, Indijos bei Viduriniųjų Rytų regiono.

Plačiau...
M&A WORLDWIDE

2017 m. spalį CONFIDENTUS partneriai dalyvavo M&A WORLDWIDE tinklo narių susitikime Barselonoje (Ispanija). Konferencijos dalyviams buvo pristatytos trys IT kompanijos iš trijų skirtingų šalių. Dauiau apie jas - M&A WORLDWIDE parengtoje apžvalgoje.

Plačiau...
M&A WORLDWIDE

2017 m. spalį CONFIDENTUS partneriai dalyvavo M&A WORLDWIDE tinklo narių susitikime Barselonoje (Ispanija). Konferencijoje susitiko Plačiau... nei 80 susijungimų ir įsigijimų (angl. M&A) ekspertų iš 35 šalių, prisistatė keliolika finansų ir pramonės investuotojų, ieškančių įdomių investicijų ir įsigijimo galimybių.

Plačiau...
M&A WORLDWIDE

M&A WORLDWIDE tinko nariai nuolat dalinasi informacija apie susijungimų ir įsigijimų procesus skirtingose pramonės šakose ir sektoriuose. Šį kartą M&A WORLDWIDE pristato agrokultoros, maisto ir gėrimų sektoriaus apžvalgą.

Plačiau...
ACQ

Antrus metus iš eilės CONFIDENTUS suteiktas „ACQ Global Awards“ kokybės įvertinimas už 2017 metų veiklą Lietuvoje, įmonių finansų, susijungimų ir įsigijimų paslaugų kategorijoje.

Plačiau...