Įmonių finansų paslaugos

CONFIDENTUS teikia profesionalias investicinės bankininkystės paslaugas mažoms ir vidutinėms įmonėms bei instituciniams investuotojams, kurių veikla, plėtra ar konkretus projektas yra orientuoti į Baltijos šalių regioną. Laikydamiesi aukščiausių konfidencialumo standartų, mes atrandame individualias galimybes kiekvienam klientui atsižvelgiant į jo verslo specifiką bei sukuriame labiausiai tinkančią sandorio struktūrą.

Verslo pardavimas

CONFIDENTUS darbuotojai turi solidžią patirtį parduodant įmones ar verslo dalį. Mes esame pasirengę valdyti projektus nuo pradžios iki galo bei leisti Jums skirti savo brangų laiką tiems reikalams, kuriems Jūs esate reikalingiausi. Išsiaiškinę Jūsų poreikius, pateiksime pasiūlymus dėl vertės padidinimo, individualiai pritaikysime sandorio struktūrą ir pardavimo strategiją, dalyvausime derybose bei padėsime sėkmingai užbaigti sandorį.

Kapitalo pritraukimas

Pasitelkus CONFIDENTUS partnerių patirtį įmonių finansų ir bankininkystės srityse, klientams yra parenkamos pažangios, vertę didinančios finansavimo strategijos bei kapitalo struktūros. Savo klientams pasiūlome individualius finansinius sprendimus, kurie užtikrintų lengvą kapitalo pritraukimą ir padidintų įmonės vertę.

Verslo pirkimas

CONFIDENTUS ekspertai padeda identifikuoti verslo galimybes plėtrai. Mes atrasime Jums tinkamiausias įsigyti įmones, nustatysime jų vertę, derėsimės su savininkais bei pasiūlysime optimalią sandorio struktūrą. Asmeniškai lydėsime Jus viso bendrovės įsigijimo proceso metu ir užtikrinsime sėkmingą sandorio baigtį.

Verslo vertinimas

CONFIDENTUS konsultuoja verslo ar akcijų vertės nustatymo klausimais. Įmonės vertinimo procesas yra daugumos verslo sandorių pamatas, todėl klientams užtikriname profesionalią bei nepriklausomą nuomonę apie įmonės vertę. CONFIDENTUS turi teisę verstis turto ir verslo vertinimo veikla (pažymėjimo Nr. 000039), leidžiančia atlikti oficialius įmonių vertinimus įvairiais atvejais.